Škoda Handy

Naplno bez bariér

Cílem programu Škoda Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí. Naši Škoda Handy specialisté vám poradí s výběrem ideálního vozu a doporučí, jak vůz přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Seznámí vás se všemi výhodami programu, včetně výhodného financování nebo pojištění. Samozřejmostí je u nás také autorizovaný servis pro vozy Škoda Handy.Obraťte se na našeho Škoda Handy specialistu

Turnov prodej@kontaktoil.cz +420 777 760 646
prodej@kontaktoil.cz +420 777 760 646
Naše otevírací doba
Pondělí 07:30 - 17:00
Úterý 07:30 - 17:00
Středa 07:30 - 17:00
Čtvrtek 07:30 - 17:00
Pátek 07:30 - 17:00
Sobota 09:00 - 12:00
Neděle Zavřeno

Jan Brunclík

Vedoucí prodeje nových vozů

Postaráme se o Vás

Výhodná cena pro držitele ZTP a ZTP/P

Držitelům průkazů ZTP a ZTP/P nabízíme výrazné cenové zvýhodnění. Dle vybraného modelu můžete uspořit až 25 % z ceny vozu.

Žádost o státní příspěvek

Poradíme vám, jak vyřídit žádost o státní příspěvek. Při čerpání státního příspěvku vám pomůžeme s překlenutím DPH.

Předváděcí jízda u vás doma

Zajistíme pro vás předváděcí jízdu u vás doma. Vůz vám předvedeme a vše řádně vysvětlíme. Vozy s úpravou pro ruční řízení si můžete vyzkoušet ve vybraných centrech Škoda Handy.

Výběr a úprava vozu

Poradíme vám s výběrem vhodného vozu tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim potřebám. S našimi partnery API CZ a Hurt – specializovanými úpravci vozů pro osoby s hendikepem – zajistíme úpravu vozu na míru.

Zvýhodněné Škoda Originální díly a příslušenství

V rámci programu Škoda Handy vám poskytneme zvýhodněné Škoda Originální díly a Škoda Originální příslušenství.

Zvýhodněné Škoda Pojištění

Díky partnerům projektu Škoda Financial Services a Allianz nabízíme Škoda Pojištění se slevou 20 %. Zahrnuje nejen povinné ručení a havarijní pojištění, ale také pojištění vašich kompenzačních pomůcek a úprav vozu.

Zvýhodněné financování Škoda Financial Services

Díky Škoda Financial Services vám můžeme nabídnout zvýhodněné financování vozů Škoda Handy. Vůz můžete financovat s 0% navýšením při 30% akontaci. Vztahuje se na všechny modely Škoda.

Zvýhodněná Mobilita Plus

Se zvýhodněnou Mobilitou Plus bude každá nenadálá situace vyřešena tak, aby bylo zajištěno vaše maximální pohodlí. Více informací o rozsahu služeb v rámci záruky mobility a Mobility Plus najdete v brožuře Škoda Care.

Autorizovaný servis Škoda Handy

V rámci programu Škoda Handy můžete využívat služeb našeho autorizovaného servisu, se kterým budete mít jistotu profesionální péče.

Jak na to