• Domů
  • Novinky
  • Výhodná Zimní servisní akce pro vozy Škoda právě odstartovala
Výhodná Zimní servisní akce pro vozy Škoda právě odstartovala

› Vybrané autorizované servisy Škoda nabízejí zvýhodněnou kontrolu vozu před zimní sezonou
› Akční nabídka vybraných produktů Škoda Originálního příslušenství se slevou až 30 %
› Zimní servisní akce trvá do 30. listopadu, doporučená cena je od 349 Kč

Mladá Boleslav, 12. října 2023 – Mladoboleslavská automobilka připravila i letos pro majitele vozů značky Škoda speciální zvýhodněnou akci, v rámci které proškolení technici autorizované servisní sítě Škoda provedou před zimou pečlivou kontrolu vozu. Součástí akce je rovněž výrazná sleva na vybrané Škoda Originální příslušenství, která dosahuje výše až 30 %. Zimní servisní akce potrvá do 30. listopadu a její doporučená cena je od 349 Kč.

V zimním období jsou automobily vystaveny celé řadě náročných situací, které prověří jejich připravenost, přičemž ani zdaleka nejde jen o teploty pod bodem mrazu, ale třeba i výrazně zhoršenou viditelnost či kluzkou silnici. Mladoboleslavská automobilka proto každoročně vychází majitelům vozů Škoda vstříc a má pro ně připravenou speciální Zimní servisní akci, která již probíhá v servisní síti autorizovaných partnerů. „Řešit problémy na cestách v zimním období je náročnější než po zbytek roku. Přitom se dá většině takových situací předejít včasnou a správně provedenou přípravou vozu na zimní sezonu. Proto jsme společně s našimi autorizovanými servisy Škoda připravili skutečně důkladnou předsezonní prohlídku, která jasně definuje body, na něž se naši technici zaměří. Kromě toho je v rámci této Zimní servisní akce zákazníkům k dispozici i řada zvýhodnění a bonusů na Škoda Originální příslušenství,“ vysvětluje vedoucí servisních služeb českého zastoupení Škoda Auto Jan Pícha.

Důkladná předsezonní kontrola vozu podle přesně definovaných úkonů
Prohlídka vozu v rámci Zimní servisní akce je opravdu důkladná a sestává z řady úkonů, které definovala přímo automobilka Škoda Auto. Jednou z nejčastějších příčin nenastartování vozu v zimě je vybitý akumulátor. Proto se vždy speciálním přístrojem provádí hloubkový zátěžový test autobaterie, díky kterému je zavčasu odhalena horšící se kondice startovací baterie. Proškolení technici rovněž provedou kontrolu brzdového systému a podvozku, prověří množství motorového oleje, chladicí a brzdové kapaliny a zkontrolují funkce osvětlení, stěračů i ostřikovačů. Pozornosti samozřejmě neujdou ani pneumatiky včetně rezervy, u nichž se kontroluje jejich opotřebení a správný tlak. Pro zákazníka je velmi cenným výstupem celé prohlídky také diagnostický výpis z paměti závad, jehož protokol je k dispozici k nahlédnutí. Komplexní péči o vůz v rámci Zimní servisní akce završuje kontrola platnosti technické kontroly, která sice přímo nesouvisí se zimním obdobím, ale často se na ní zapomíná a může při silniční kontrole v případě jejího propadnutí vést k citelným nepříjemnostem a pokutám. Cenu prohlídky v rámci této akce si určuje konkrétní servis, který v některých případech přidává i vlastní zákaznické bonusy. Doporučená prodejní cena je od 349 Kč.

Zvýhodněné Škoda Originální příslušenství i příležitost využít Škoda Šekovou knížku
Zimní servisní akce se nesoustředí pouze na kontrolu vozu, ale v jejím rámci rovněž dochází k až 30 % zvýhodnění vybraného sortimentu Škoda Originálního příslušenství. Se slevou 20 % tak lze koupit například sněhové řetězy, držáky lyží a snowboardů, praktický síťový program do kufru či některé alu disky kol, přičemž zastoupeny jsou varianty pro celé aktuální modelové portfolio. V atraktivní nabídce nechybí ani užitečné ochranné prvky zavazadlového prostoru a interiéru jako jsou plastové vany, kryty nakládací hrany nebo gumové i celoroční koberce. Levněji lze pořídit třeba i značkové dárkové předměty a oblečení či autokosmetiku. Zvýhodnění ve výši 20 % platí v rámci Zimní servisní akce i na přední stírací lišty, a to nejen na aktuální modely, ale i na některé starší vozy. Právě majitelé vozů starších 4 let mohou v případě, že byla během prohlídky nalezena nějaká závada, využít k její opravě i dlouhodobě platný program Škoda Šeková knížka, díky kterému získají slevu 20 % na nejčastěji využívané Škoda Originální díly a dokonce i na práci potřebnou k jejich výměně.

Zvýhodněné akční ceny sezonního Škoda Originálního příslušenství jsou platné do 30. listopadu nejen u autorizovaných servisních partnerů, ale také v rámci Škoda E-shopu.